Za roditelje

OSNOVNA ŠKOLA ZAPRUĐE
ZAGREB, Meštrovićev trg 8a
U Zagrebu, 13. veljače 2019.

UPUTE ZA POSTUPAK UPISA DJECE U PRVI RAZRED U
OŠ ZAPRUĐE, ŠKOLSKE GODINE 2019./2020.

1. Pogledati kojem upisnom području pripadate.
2. Ako pripadate upisnim području OŠ Zapruđe, prvo trebate nazvati školsku liječnicu, prof. dr. sc. Vesnu Jurešu i otići s djetetom na liječnički pregled, u dogovoreno vrijeme sa zdravstvenom iskaznicom.

Služba za školsku i adolescentnu
medicinu
prof. dr. sc. Vesna Jureša,
spec. školske medicine
Dugave, Kauzlarićev prilaz 7

parni     18.30 – 20.00
neparni   12.30 – 14.00

3. Kod školske liječnice dobit ćete termin za testiranje u školi.
4. Dokumentacija koju trebate ponijeti u školu pri dolasku s djetetom na   testiranje:

-  OIB djeteta
   -  svoj kontakt broj ili e-mail
   -  zdravstvenu dokumentaciju djeteta ( ako postoji i ukoliko želite)
   -  potvrde o zaposlenju roditelja ( ukoliko želite dijete upisati u
       produženi boravak)
   -  potvrdu o prebivalištu ( roditelji koji su tek nedavno doselili na naše upisno područje).

5. Nakon testiranja roditelji će ( prema dogovoru ) preuzeti obrazac 5 u školi.

6. Službeni upis djece u 1. razred OŠ Zapruđe bit će 13., 14. i 15. lipnja 2019.

7. Djeca s drugih upisnih područja obavljaju liječnički pregled i testiranje u školi, na svom upisnom području. Nakon toga roditelj mora predati zamolbu s obrazloženjem za upis u našu školu. Ako zamolba bude pozitivno riješena roditelj će doći s djetetom, u školu na razgovor i donijeti obrazac 5 ( mišljenje i prijedlog stručnog povjerenstva škole prije upisa u 1. razred osnovne škole).

Uprava škole

OSNOVNA ŠKOLA ZAPRUĐE
              Meštrovićev trg 8 a
              PEDAGOG: tel. 66 00 747 – kućni 104
              LOGOPED: tel. 66 00 747  - kućni 116

NAPOMENA
RODITELJI IZ SREDIŠĆA OBAVLJAJU ZDRAVSTVENI PREGLED KOD PROF. DR. SC. VESNE JUREŠE I TESTIRANJE ZA UPIS U 1. RAZRED U OŠ ZAPRUĐE PREMA GORNJIM UPUTAMA.
UČENICI ĆE BITI POLAZNICI OŠ ZAPRUĐE DO PRESELJENJA U ŠKOLU U SREDIŠĆU.

UPISNO PODRUČJE OŠ ZAPRUĐE ČINE ULICE:

Adamićeva, Avenija Dubrovnik od broja 17 do 25A, Ul. Nikole Andrića od broja 7 do kraja i od broja 6 do kraja, Baburičina, Balokovićeva, Brocka, Bundek, Ul. Brune Bušića, Ul. Vojina Bakića, Ul. Julija Knifera,Ul. Karla Metikoše, Ul. Ksenije Kantoci, Lojenov prilaz, Meštrovićev trg, Most mladosti, Park Vjekoslava Majera, Perivoj Središće, Ul. Savezne Republike Njemačke, Stonska, Sarajevska od početka do Avenije Dubrovnik, Ul. Ivana Šibla, Trumbićeva, Vankinina, Ul. Vjenceslava Richtera, Vučetićev prilaz, Zapruđe.

OSTALA UPISNA PODRUČJA NOVOZAGREBAČKIH ŠKOLA MOŽETE PRONAĆI NA POVEZNICI:

UPISNA PODRUČJA